آراد حبوبات
خانه / نخود فلافل / فروشگاه عمده نخود فلافل کرمانشاه

فروشگاه عمده نخود فلافل کرمانشاه

حبوبات آراد فروشگاه عمده نخود فلافل کرمانشاه با قیمت های متنوع است که از همه متقاضیان این محصول دعوت می کند تا خرید خود را از این فروشگاه انجام دهند.
همانطوری که می دانید استان کرمانشاه یکی از قطب های کشور جهت تولید انواع حبوبات خصوصا نخود محسوب می شود و به علت شرایط مناسب منطقه، هر ساله میزان زیادی از اراضی خود را به کشت نخود اختصاص می دهد. نخود توده محلی بیونیج با جایگاه اصلی و قدمت بیش از هزار سال در این استان دارای رتبه جهانی است. و هر ساله سطح زیادی از اراضی استان کرمانشاه به کشت این رقم اختصاص می یابد. در بازارهای جهانی و داخلی نخود کرمانشاه یک برند شناخته شده است و همه آن را با نوع مرغوبیت آن می شناسند. نخودهای ریزی که در کرماشاه تولید می شود یا از بقیه نخودها جدا می شوند مناسب برای تهیه فلافل هستند. مرکز حبوبات آراد به عنوان فروشگاه بزرگ حبوبات، نخود فلافلی کرمانشاه را نیز با قیمت مناسب به هم وطنان عزیز عرضه می کند. فلافلی ها و کلیه کسانی که قصد تهیه نخود فلافلی کرمانشاه را دارند، می توانند آن را از طریق فروشگاه حبوبات آراد خریداری کنند.

منبع: حبوبات آراد

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نخود کرمانشاه در بازار امروز

قیمت نخود کرمانشاه در بازار امروز بستگی به بسیاری فاکتور ها دارد که در ادامه بیان شده است. این محصول دارای گونه های مختلف است که به روش های مختلفی در بازار داخل

کانال تلگرام